Garling Hermann Ernst Friedrich (1892 – 1961)
Před chatrčí, signováno a datováno vlevo dole H. Garling 31, olej/překližka, 70 x 89,5 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |